WESELA - Twoje wspaniałe chwile u nas -

Chcemy, aby każdy moment tego niezapomnianego dnia był dla Ciebie najwspanialszy. Dlatego pomożemy Ci w dopracowaniu każdego szczegółu tego wyjątkowego wydarzenia. Nasza restauracja ma ogromne doświadczenie w przygotowywaniu weselnego menu. Zadbamy o to, by Twoja rodzina i bliscy zostali profesjonalnie obsłużeni i długo wspominali weselne dania.

Udekorujemy salę zgodnie z Twoimi marzeniami i zapewnimy dodatkowe atrakcje. Przed uroczystością uzgodnimy przebieg przyjęcia, ponieważ zawsze staramy się mieć indywidualne podejście do każdej imprezy. Mamy bogatą sieć współpracujących specjalistów z branży weselnej i pomożemy Ci przygotować wystrój kwiatowy, wybrać suknię ślubną, wynająć autokar dla gości, a nawet udekorować kościół. Możemy również wypożyczyć i udekorować samochód oraz znaleźć odpowiedniego DJ-a, który rozkręci świetną zabawę. Robimy wszystko to, czym zajmują się wedding plannerzy, z tą różnicą, że u nas wszystko załatwisz w jednym miejscu. To oszczędność wielka czasu i pieniędzy.

Nasza sala bankietowa jest tak duża, że jesteśmy w stanie zorganizować eleganckie przyjęcia nawet dla 120 osób. Baza noclegowa pozwala na przenocowanie Twoich gości weselnych. A dla nowożeńców mamy specjalny pokój o wysokim standardzie. Noc poślubna musi na długo zapaść w pamięć.

Spełnimy Twoje najśmielsze marzenia weselne. A Ty bez stresu będziesz się cieszyć tym niepowtarzalnym dniem.

Menu weselne

Sala weselna

Wesela, rocznice i przyjęcia okolicznościowe.

  • do 130 miejsc
  • DUŻY PARKING
  • NOCLEG
  • DJ
  • TARAS
  • SWOJSKI STÓŁ

od 280 zł

/ osobę
Szczegóły