SPA & WELLNESS Relaks Zdrowie Uroda

Błogi relaks w SPA i jacuzzi

Marzysz o głębokim relaksie i czasie wyłącznie dla siebie? Znakomicie się składa, gdyż możemy zapewnić Ci solidną dawkę odpoczynku połączoną z dbaniem o ciało oraz zmysły. W naszym hotelu znajdziesz strefę jacuzzi oraz SPA – to miejsce przeznaczone specjalnie dla gości, którym zależy na wyciszeniu, odprężeniu, a także spędzeniu dni w błogiej atmosferze spokoju. Poznaj wszechstronne działanie masażu, odkryj, jak wiele korzyści mogą przynieść Ci naturalne inhalacje solne i przekonaj, że hotel SPA to coś, czego właśnie teraz potrzebujesz. Jeśli stacjonujesz w woj. opolskim, to pokoje z jacuzzi czekają! Kędzierzyn-Koźle, Racibórz, Głogówek, Głubczyce – stąd niedaleko do naszego hotelu Florres.

JACUZZI

Oddaj się całkowitemu relaksowi w naszej strefie SPA.

Do Twojej dyspozycji jest wanna jacuzzi na 6 osób. Urządzenie posiada kilka trybów masażu, dzięki którym poczujesz się jak pod egzotycznym wodospadem.

Nastrojowe oświetlenie i klimat, jaki stworzyliśmy w strefie SPA, sprzyja totalnemu odprężeniu.

Przekonaj się!

ZOBACZ OFERTĘ

SAUNY

Nikogo nie trzeba przekonywać o korzyściach korzystania z sauny. Niektórzy mówią, że to terapia dla ciała i duszy.

Strefę SPA wyposażyliśmy dla Ciebie w dwie sauny suchą i infrared. Sauna na podczerwień polecana jest dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa, kłopoty ze stawami oraz krążeniem.

W naszej saunie nie tylko odpoczniesz, ale poprawisz kondycję!
ZOBACZ OFERTĘ

GROTA SOLNA

Nie trzeba jechać do Ciechocinka ani nad morze, żeby nasycić się dobroczynnym działaniem mikroelementów zawartych w soli.

Inhalacje w grocie solnej działają tak samo wspomagająco w rozmaitych terapiach, a ponadto uspokajają zmęczone zmysły.

Dlatego w strefie SPA zainstalowaliśmy małą tężnię solankową i rozpylacz solanki, aby można było poczuć się prawie jak w uzdrowisku.

ZOBACZ OFERTĘ

KĄPIELE

Niesamowite wrażenia i relaks w najlepszym wydaniu, to coś, co poczujesz, korzystając z naszej oferty kąpieli.

KĄPIEL PEREŁKOWA

KĄPIEL SOLANKOWA

KĄPIEL W PIWIE

POLECANE PAKIETY